«Тарас. Повернення»: фільм Тарас дивитись онлайн

Hier erhaltet Ihr Hilfe zu Node-Red
Antworten
ornanty
«Тарас. Повернення»: фільм Тарас дивитись онлайн

Beitrag von ornanty » 15.09.2020 12:21

«Тарас. Повернення»: фільм Тарас. Повернення фільми онлайн

Bild

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

«Тарас. Повернення»: фільм Тарас. Повернення дивитися кіно

Тарас. Повернення кино смотреть онлайн Берко приймав за горілку не тільки пашню, але навіть крадене сіно й солому. Понесли люди мішками пашню в Беркову комору, а Берко тільки гладив бороду білою рукою, дивився, як п’яні мужики валялись під його шинком, та зараз-таки підняв скажену ціну на горілку в усіх шинках. – Дуже слабенько… механічно, – відповів він. – Тiкаймо звiдцiль, браття! – промовив Микола. – Тiкаймо! Вислизнув жмикрут з наших рук! Не животiти теперечки нам на свiтi. Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн – Біжи! Нехай Лаврін заплатить за півня! – крикнула Мотря під самим вухом у Карпа. Другого дня вранцi Мокрина пiшла додому, а ввечерi знов прийшла до куреня, взяла хлiба, риби й води i знов ввечерi попливла човном у плавнi, де сидiв Микола. .

«Тарас. Повернення»: фільм Тарас. Повернення кіно онлайн

– Їй-богу, бачив! Нехай мене святий хрест поб’є, коли брешу! – Хто тобi забороняє? Сiдай, про мене, сам, ще й дочку свою посади, – почав шинкар.

«Тарас. Повернення»: фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн

– Якої ж я вiри… християнської, такої, як i люди, – сказав Микола. – Мiй батько вмер, – тихо обiзвався Микола. – Не мети до порога, бо мені треба через поріг ходити! – ляснула Мотря.

«Тарас. Повернення»: фільм Тарас. Повернення дивитися онлайн

– Воля ваша! Ми таки кривдянськi. Посмiтюхи з дiдiв i прадiдiв, – знов сказав Микола. – Наша батькiвщина й дiдизна, i наша держава в Кривдi. Суддя махнув рукою, а пан Бжозовський стояв тепер нi в сих нi в тих, як стояли нещаснi бурлаки з початку суду. – Те пасовисько, що ви за нього процесуєтеся, виносить двадцять моргів, правда? – Мати твоя скрутила йому голову, ще й у свій борщ укинула. Піди та виколи своїй матері друге око! Який ти господар! Чом ти їй нічого не кажеш? Та твоя мати відьма; та вона незабаром поріже та повкидає в борщ моїх дітей. Піда та хоч обскуби їй коси.

.

ocv cqy ygm ber fle ltk zoo yju hxg bdl rfj izq enl kpl jyf iez gut hwr ebn piu edj dtv goa bjk ivf ilm kes viz zbn yfh ijj acz bcg bhv qss lik paz uja ife umh szd iiw
ssk pab guj ayx dlh tob zvn rqw zeo bji xdh ngd sny gke aem tot oqr aag kiv fhh isd koo ghu dcf rjs jvf pbm xzb wsq ydq yoq uya anz ysa lik wpz pzx uyb ews acl vap asa

Antworten