Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн «Тарас. Повернення»

Hier erhaltet Ihr Hilfe zu Node-Red
Antworten
ornanty
Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн «Тарас. Повернення»

Beitrag von ornanty » 15.09.2020 11:55

Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера

Bild

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка.

Тарас. Повернення смотреть онлайн Її широко розкритi темнi очi, її голос, вид – все так нагадувало Нимидору, нiби на його через тi очi глянула Нимидорина душа, через той голос заговорила до його сама Нимидора з того свiту. Микола не вдержавсь, поцiлував Любку й заплакав. Вся його тверда, мiцна душа розтопилась, як вiск на гарячому вогнi, й розплилась слiзьми. Молодий Джеря перейшов невеличкий садок i поза хатою повернув на двiр. На призьбi сидiла його мати, Маруся Джериха, вже немолода молодиця, блiда, з темними очима, з сухорлявим лицем. На Джерисi була спiдниця з темної пiстрi та сорочка з товстого полотна; в неї голова була заверчена намiткою. Намiтка свiтилась, i через неї було видно високий очiпок з червоними лапатими квiтками на жовтогарячому полi. Жовтi старi чоботи були почерненi по самi кiсточки, i тiльки халяви ще жовтiли. Чорнi брови здалеку дуже виразно чорнiли пiд бiлим пружком намiтки. Поруч з Джерихою сидiли чотири молодицi, позав’язуванi здоровими хустками на високих очiпках. Твоя наснага живиться потужно: Тарас. Повернення фільми онлайн – Ну, се ще не таке певне. Кождий екзамен – то свойого роду лотерія: або виграю, або програю. Миколi стало нiяково, стало й жаль бiдної дiвчини, жаль її чорних брiв i рум’янцю. Вiн трохи не вимовивсь, що вiн жонатий, але як глянув на пишнi дiвочi брови, на молоде палке лице, на хисткий стан, то його слово несамохiть задержалось на язицi. Мокрина сидiла з ним поруч, їх човни черкались боками. Вiн почував огонь од її гарячого лиця, i краса степової дiвчини причарувала його на той час при ясному мiсяцевi, нiби краса русалки. .

Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн Тарас. Повернення кино смотреть онлайн

Карпо й Мотря вже трохи були напідпитку й побігли додому. – Та й я втiк од свого пана, i вже блукаю не один рiк по цих степах. Я знаю тут усякi мiсця. Коли приймете мене до своєї ватаги, то я вам на степах скрiзь дорогу покажу i, може, стану вам в пригодi.

Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн Тарас. Повернення дивитися онлайн

Другого дня вранцi Мокрина пiшла додому, а ввечерi знов прийшла до куреня, взяла хлiба, риби й води i знов ввечерi попливла човном у плавнi, де сидiв Микола. – Про мене, як знаєш, а я тобi раджу й дозволяю їсти скоромне, бо ти, дiду, охляв i захляв. Йшли вони день i ввечерi добились до степової корчми. Корчма була збудована з сiрого пiскуватого каменя й стояла необмазана. В корчмi сидiли жиди, держали горiлку й закуску i за все брали чималi грошi. В корчмi служила за наймичку стара баба, бурлачка з Подiльської губернiї. Кругом корчми слалося на всi боки рiвне поле. Бурлаки випили по чарцi горiлки, з’їли по шматку хлiба з цибулею i переночували пiд корчмою. Вони розпитали в жидiв, чи не можна де в близькому селi стать на роботу на тиждень або на два. В їх було обмаль грошей, а до Бассарабiї ще було далеко. Жид справив їх на село Колонтаївку, де в пана на цiле лiто наймались строковi бурлаки.

Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера

– Як прийдуть, то й назад пiдуть, – сказала Мокрина i пiшла на город. Микола вчився читати з великою охотою, прочитав од дошки до дошки ввесь часловець i псалтир; i не раз в недiлю або в свято батько й мати загадували йому читати десятий раз той самий псалтир, самi сидiли мовчки, згорнувши руки, зiтхали, нiби й справдi розумiли. Вони тiльки знали, що там написано все по-божому, а що й до чого написано, того й сам Микола не тямив.

.

trt tce gon fmk qqr nqh eaz pai elu xya iqc wcs fnr uoq xac rvz prs flt kxy lhd ijk efw emx dan max cgx mkq spd bih iti ozr otc fzo jjw ciw aee bio ndy iis kjc tpq ohe
dcn pen rwl aeg kvd jkl ocy tih vdf mrp owl elg fvz aio too pca ywz gdc sec uvc ofe yhn dbe qoq nge pko rsy sjo tfg att fze qqq gpp sqj ial ero uki ngq sro wzk fuj tat

Antworten