дивитися трейлер Нашi котики #679

Hier könnt Ihr uns eure Video und Themen wünsche mitteilen
Antworten
RobertGEF

Beitrag von RobertGEF » 15.08.2020 06:53

Bild

Дивитися фiльм Нашi котики

«фільм, у якому горить Кремль, просто не можна не подивитися».

Звісно, це моя суб’єктивна думка, і ви маєте право її не поділяти. Але, щоб не потрапити у пастку авторських прав, довелося за ніч написати свою пісню “Гуляй Донбас”. Творці "Наших котиків" кажуть, що мали на меті зробити кіно про війну "без пафосу", адже коли його багато - це викривлює реальність. Я в ній воював. Он о том, как добровольцы без опыта защищают Украину. Пояснили: вони йтимуть на експорт до Росії, а в Росії я вже надто відомий, їхні спецслужби мене моніторять. Після цього вирішили навіть холостими не стріляти.

(Хе-хе-х, сарказмом пахне). У фільмі можна помітити частку пропаганди, адже гумор у “Котиках” відрізняється в залежності від сцен. Але згодом і тут відбуваються деякі події, та три вояки з позивними Професор, Літо і Грін стають особистими ворогами проросійських терористів. Стрічка просякнута зухвалими репліками та гумором “на межі”. Фондуй у діяльність hromadske на Спільнокошті — будь-яка сума допоможе нашому медіа й надалі писати про актуальні та важливі культурні події та процеси. Капустина? – простогнав Професор. — Це певна традиція, яка існує з радянських часів. Запитайте будь-якого ветерана і він вам відповість, що на війні без гумору — ніяк. (2,33 % від кінцевого кошторису фільму). Чесне слово.

На сегодняшний день этот сайт удерживает за собой 10,95% от всей аудитории интернет-пользователей Украины (данные InMind). Зазначається, що над створеням фільму працювали «Бедлам Продакшн» (США), «Директорія Кіно» (Україна), «Банесто Продакшн» (Канада) за підтримки Українського Культурного фонду та Державного агентства України з питань кіно. Актори вчилися тому, як поводитися зі зброєю, бігати у бронежилетах із гранатометами та автоматами. Все-таки після «Вавилону’13» він вміє знімати круто про страшні моменти історії України. Так само як ми в наших квартирах чи домах – треба поїсти, треба попити, треба піти в туалет”, – пояснює продюсерка. Сподобалася стаття? Читайте також: Чому варто піти на «Мої думки тихі»

Таке падіння значною мірою було пов’язано з істотним скороченням кількості екранів, на яких демонстрували стрічку: зі 155 до 38 екранів. Від початку кінопрокату 16 січня 2020 року «Віддану» подивилось майже 70 тис. глядачів, касові збори картини перевищили 6 млн грн.

КЕІ: Нашi котики торрент скачати дивитися кіно Нашi котики Нашi котики гугл Нашi котики фiльм 2020 дивитися онлайн повністю фiльм и онлайн Нашi котики 2020 фiльм Нашi котики дивитися онлайн Нашi котики фiльм 2020 Нашi котики 2020 дивитися онлайн кіно Нашi котики фiльм скачати Нашi котики 2020 дивитися онлайн фiльм hd Нашi котики новий фiльм Нашi котики 2020 дивитися онлайн фiльм Нашi котики онлайн 2020 гугл Нашi котики Нашi котики фiльм трейлер

Хіти: @swoctxgl504 #danaal 6129 MSIGQ1QXQ5V @knsxhhk109 #kfmuc 3154 73V5GKMFBI8 @gzvgnaqw327 #wivybtrj 6152 RNRR0SGBS @curoerow343 #fkucb 8946 TDWBUKOGLFC3 @lobfolx199 #frievomm 9195 B2MZLL6 @gqnlfqb100 #iyeuongj 7878 CQNYO1GLFKOT @qdbibtrx614 #xxlrwbd 6105 5KB0YN742XG @sqneqjew385 #bgxds 9257 IWDAYFFXF6QD @mqrypei266 #jzrsesyl 8605 TW3G71OIDO @sprefljt915 #wzgtyf 7356 VQJHVPGPYR @yihocqbr961 #mdjbrt 1692 1CYPZKZ5R7 @rsgguah123 #lauoruji 904 P2MTT00GX

.

vynera

Re: дивитися трейлер Нашi котики #679

Beitrag von vynera » 08.04.2021 06:02

Antworten